5. třída sahala v Pardubicích po bodech

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Ještě v úvodu 3. třetiny sahali mladí Tygři v Pardubicích po bodech, 8 minut v podání domácích ale znamenalo čtyři branky, na které již Liberec nemohl reagovat. Hosty tentokrát nepodržel brankář Tomeh, a tak i přes bojovný výkon odjeli s prázdnou.

15. kolo, středa 01. prosince 2010
9:6
(3:1, 2:3, 4:2)

Branky: Mendl 2, Liška, Melzer, Nedomlel, Pjankov. Nahrávky: Nedomlel 2, Mendl, Holub, Zika, Liška, Bitman, Šťástka.

Tomeh - Holub, Holinger, Mojžíšek, Charvát, Melzer, Nikolič, Šustrová, Šťástka, Mendl, Liška, Dospěl, Adamec, Stratílek, Pjankov, Nedomlel, Šaml, Bitman, Zika.

Už ve 4. minutě se Liberec ujal vedení. Brzy však přišla chyba hostujícího brankáře a vyrovnání domácích. Ti si v následujících minutách počínali jako na střelnici a po 10 minutách byl tak stav 4:1 pro Pardubice.

Tygříci, ale nesložili zbraně (hokejky) a dostali se na dostřel jediné branky. Po dvou třetinách se tak šlo do kabin za stavu 5:4 pro Pardubice, což rozhodně nebyl beznadějný stav. Návrat na led ve 3. třetině patřil libereckým nadějím, když Filip Melzer po krásné kombinaci vyrovnal na 5:5.

Liberec tak sahal v Pardubicích po úspěšném výsledku, k jejich smůle ale domácí dali za 8 minut 4 branky a bylo po nadějích.