5. třída se chybami připravila o šanci uspět v Letňanech

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

5. třída zajížděla k poslednímu zápasu základní části do Letňan. Zde za stavu 5:6 pomýšlela na úspěch, svými chybami ale nabídla domácím vítězství, kterým Letci nepohrdli.

22. kolo, sobota 15. ledna 2011
12:6
(5:3, 3:2, 4:1)

Branky: Mendl 4, Hornická, Stratílek. Nahrávky: Holub 3, Dospěl, Liška, Šťástka

Novák, Hlavnička, Melzer, Mojžíšek, Holub, Holinger, Nikolič, Šustrová, Charvát, Bitman, Zika, Nedomlel, Šťástka, Mendl, Hornická, Liška, Stratílek, Dospěl

Zápas se pro Tygry nevyvíjel dobře a po třech minutách hry prohrávali 2:0. Poté se však hráči s Tygrem na prsou rozkoukali a začala přestřelka, která se zastavila na skóre 5:3 pro domácí Letce.

Ve 2. třetině se hrál pohledný hokej plný šancí na obou stranách, Tygři zkorigovali na pěkných 6:5 a vrhli se po hlavě za vyrovnáním. Domácí ale dokázali ztrestat jejich hrubé chyby v obraně a do kabin se odcházelo se stavem 8:5.

Třetí třetina se bohužel jen dohrávala a Letňany ještě navýšily ukazatel skóre o další branky - 12:6.

Pochvala trenéra tak patřila zejména střelci čtyř branek Mendlovi.