5.třída si výhrou nad Lomnicí n .P. upevnila první místo v tabulce

Date of publication Author Milan Hladík

L i b e r e c - V sobotním utkání přivítali mladí Tygři na domácím ledě tým HC Lomnice nad Popelkou. V současné době druhý tým v tabulce domácí šelmy ani v nejmenším neohrozil a Liberečtí si po zodpovědném přístupu k zápasu a důsledné koncovce zaslouženě odnáší plný počet bodů. Čtyřmi góly se blýsknul Hujer.

6. kolo, sobota 12. října 2013
11:2
(4:1, 3:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 4. Sýkorová (Svoboda), 12. Van Wassem (Rossmy, Hladík), 14. Rossmy, 16. Lejsek (Van Wassem), 28. Šťovíček (Hujer), 34. Hujer (Oszi), 40. Hujer (Helcl, Sýkorová), 51. Rossmy (Hladík), 51. Hujer (Šťovíček), 53. Hujer (Šťovíček), 58. Šťovíček (Oszi). Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:8. Třetiny: 4:1, 3:1, 4:0.

Franc - Hladík, Apko, Helcl, Košek, Meisel, Krátký O. - Van Wassem, Rossmy, Oszi, Hujer, Šťovíček, Lejsek, Sýkorová, Pajer, Svoboda