5. třída těsně porazila Bruslaře

Date of publication Author Jan Rachota

Páté třídě se vydařil vstup do zápasu a v 1. třetině soupeře přehrávala. Dařilo se jí i střelecky a stav 4:1 po první třetině byl základním stavebním kamenem k vítězství v utkání. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a soupeř dokázal stáhnout skóre na 4:3. Po poradě s trenéry v kabině Tygři hned po 10 vteřinách hry Adamem Liškou zvýšili na 5:3 a zdálo se, že utkání budou mít pod kontrolou. Opak byl ale pravdou. Bruslaři Tygry zatlačil před jejich brankáře a jen s pomocí jeho 14 zákroků tak Tygři dotáhli zápas do vítězného konce. Příští týden čeká "pětku" zápas v Kolíně a s rokem 2010 by se rádi rozloučili úspěchem.