5. třída v derby podlehla Vlkům

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Tragický vstup do zápasu rozhodl o tom, že Tygři po zbytek utkání pouze dotahovali náskok soupeře. A původ je jediný - zbytečný respekt z jabloneckých Vlků, kdy šli hráči na led v takovém rozpoložení, jako kdyby již prohrávali. Po 1. třetině se hrál poměrně vyrovnaný zápas a Tygři najednou viděli, že se dá hrát s každým. Za zmínku stojí ještě poslední třetina, ve které Tygříci vedli již 2:0, ale opět zbytečnými chybami dovolili hostím v 59. minutě srovnat na 2:2.

12. kolo, středa 17. listopadu 2010
4:8
(1:4,1:2, 2:2)

Branky Liberce: Nedomlel, Liška, Adamec, Mendl. Nahrávky Liberce: Bitman, Šťástka.

Hlavnička - Melzer, Liška, Charvát, Holinger, Mojžíšek, Nikolič, Šustrová, Holub, Nedomlel, Bitman, Pjankov, Šťástka, Mendl, Adamec, Kotyza, Zika, Stratílek.