5. třída vysoko přestřílela Poděbrady

Date of publication Author Milan Hladík

Poděbrady/Liberec - K dalšímu utkání žákovské ligy nastoupili páťáci v Poděbradech. Zde čelili svým vrstevníkům, se kterými neměli moc problémů. Mladí Tygři po celou dobu byli lepším týmem a dovolili soupeři pouze tři branky, sami jich pak nasázeli šestnáct a připisují si další výhru.

3. kolo, sobota 28. září 2013
3:16
(1:4, 1:5, 1:7)

Branky a nahrávky: 6.Oszi (Sýkorová), 7.Šťovíček, 10.Sýkorová, 15.Hujer, 27.Hujer (Šťovíček), 34.Šťovíček, 38.Oszi, 39.Van Wassem, 40.Šťovíček, 46.Oszi, 46.Van Wassem, 48.Hladík, 54.Hujer (Hladík), 56.Rossmy (Van Wassem), 57.Hujer (Šťovíček), 58.Šťovíček (Hladík). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 13:51. Třetiny: 1:4, 1:5, 1:7.

Franc (33. Petrement)- Hladík, Apko, Duschka, Košek, Čihák, Kollert - Van Wassem, Rossmy, Oszi, Helcl, Hujer, Šťovíček, Lejsek, Sýkorová, Borecký.