5. třída zvítězila na ledě lvů z Hradce Králové

Date of publication Author Petr Duschka

Hradec Králové/Liberec - Plný počet bodů získala pátá třída v dalším kole ligy mladších žáků na ledě soupeře v Hradci Králové. Od začátku až do konce se neslo utkání v rychlém a bojovném tempu, ze kterého vytěžili liberečtí hráči plný počet bodů.

N12, sobota 08. března 2014

Branky a nahrávky: Kollert (Šimáněk), Hujer (Šťovíček), Hujer (Čihák), Rossmy (Strnad). Vyloučení: 7:5. Střely na branku: 28:18.

Franc, (32. Petrement) - Rossmy, Van Wassem, Strnad, Šimáněk, Šťovíček, Hujer, Kollert, Sýkorová, Helcl, Hladík, Duschka, Čihák, Krátký O., Apko, Hák

Není k dispozici.

N12, sobota 08. března 2014