5. třída zvítězila nad Bruslaři z Mladé Boleslavi

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - Pátá třída uhájila v napínavém utkání proti Mladé Boleslavi svoji neporazitelnost v nadstavbové části ligy mladších žáků. Vítězství Bílých Tygrů napomohl dobrý vstup do utkání, když již ve čtvrté minutě utkání byl stav 2:0 pro náš tým.

N10, neděle 23. února 2014

Branky a nahrávky: Hujer (Šťovíček), Šťovíček (Čihák), Rossmy, Wassem. Vyloučení: 6:6. Střely na branku: 30:23.

Franc, Petrement - Hladík, Duschka, Čihák, Helcl, Krátký O., Apko, Lejsek, Wassem, Oszi, Šťovíček, Hujer, Sýkorová, Borecký, Rossmy.

Není k dispozici.

N10, neděle 23. února 2014