5. třídě na Kobře nestačilo ani pět branek

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Ve velice bojovném a dramatickém utkání se z vítězství nakonec radovala Kobra. Ta Tygry vyloženě přetlačila a svou silou dotáhla zápas do vítězného konce. Liberec byl sice hokejovější, ale nedokázal proměňovat vyložené šance. Chleba se lámal zejména za stavu 6:5 pro domácí, kdy Liberec trefil dvě tyče během 10 vteřin! I přes sedm branek Tygry podrželi brankáři.

10. kolo, sobota 30. října 2010

Branky: Šťástka 2, Dospěl, Adamec, Stratílek. Nahrávky: Mendl 2, Liška, Dospěl, Stratílek, Adamec

Tomeh, Novák - Ira, Melzer, Holub, Holinger, Nikolič, Charvát, Šustrová, Kotyza, Zika, Nedomlel, Mojžíšek, Šťástka, Mendl, Liška, Dospěl, Adamec, Stratílek.

10. kolo, sobota 30. října 2010