Tygřice předčily Kobru, k výhře pomohla čtyřmi brankami Johanová

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Spolupráce Sabiny Johanové s Karolínou Hornickou zafungovala výborně, jejich formace totiž zařídila plných šest branek, které byly hlavním faktorem vysoké liberecké výhry. Rozuzlení zápletky ale přišlo až ve třetí třetině, kterou Severočešky vyhrály jasně 3:0.

14. kolo, neděle 18. ledna 2015

Branky a nahrávky: 9. Johanová (Hornická, Horáková), 26. Johanová (Hornická, Petrementová), 34. Svatošová (Cikánová), 36. Hornická, 53. Johanová (Hornická), 57. Johanová (Hornická), 59. Hornická - 10. Trubačová (Francová), 14. Knoppová (Zvěřinová), 28. Machatková, 36. Benešová (Moulíková, Knoppová). Vyloučení: 5:4. Diváci: 12.

HC Kobra Praha

Jelenecká - Francová, Zvěřinová, Horová, Tesařová - Václavíková, Kocourková, Trubačová, Čapková, Moulíková, Machatková, Jarolímková, Benešová, Knoppová

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Lexová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Svatošová, Hornická, Johanová, Vimmerová

14. kolo, neděle 18. ledna 2015