Tygřice zažily začátek jako z říše snů, pět branek v úvodních dvanácti minutách rozhodlo

Date of publication Author Kryštof Rossmann

L i b e r e c - Tygřice na svého soupeře doslova vlétly, výsledkem bylo pět branek v soupeřově síti a pohodlné vedení, to si naše hráčky udržely až do konce zápasu, a mohou si tak připsat důležité tři body.

16. kolo, neděle 08. února 2015

Branky a nahrávky: 3. Johanová (Vimmerová, Drangovská), 6. Forbelská (Johanová, Hornická), 7. Vimmerová (Johanová, Hornická), 8. Hornická (Kar. Sýkorová), 12. Hornická (Petrementová), 46. Johanová - 10. Pellerová, 35. Kubisková (D. Svobodová), 53. Pellarová, 56. Soukupová (D. Svobodová, Pellarová). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 24.

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková - Čadková, Kateřina Sýkorová, Karolína Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Hornická, Johanová, Vimmerová

HC ESA Praha

Hůlková - Schoberová, Pokorná, D. Svobodová, K. Svobodová - Pellarová, Soukupová, Dočkalová, Kančiová, Kovaříčková, Kobyláková, Kubisková, Heranová

16. kolo, neděle 08. února 2015