Tygřice na Esu nevyzrály, z Prahy si odváží těsnou porážku

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - V utkání, kde si diváci na první branku museli počkat až do třicáté minuty, zvítězily hráčky pražské Esy. Ty dokázaly zužitkovat své šance a nakonec předčily mnohem aktivnější Liberečanky.

1.kolo, neděle 06. září 2015

Branky a nahrávky: 31. Svobodová D., 41. Pellarová (Bujdáková), 49. Svobodová D. - 54. Johanová (Rejnartová). Rozhodčí: Touš - Štěpanovský P., Štěpanovský O.. Vyloučení: 3:3 + Srbová (ESA) 4 minuty ned. brán. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:38.

HC ESA Praha

Hůlková - Soukupová, Pokorná, Svobodová D., Svobodová K., Bujdáková, Pellarová, Heranová, Srbová, Kobyláková, Kubisková, Dočkalová, Kančiová, Bobková

Švejdová - Petrementová, Daňková - Čadková, Lexová, Rejnartová, Svatošová, Hornická, Johanová, Vimmerová

1.kolo, neděle 06. září 2015