Tygřice ukořistily další vítězství, vysoko přehrály Kobru

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Devět gólů dokázaly vsítit liberecké Tygřice, které svého soka definitivně udolaly pěti přesnými zásahy v poslední periodě. Nemalý podíl na výhře měly útočnice Lexová a Johanová, obě střelkyně se totiž společně postaraly hned o sedm gólů z devíti.

3.kolo, neděle 11. října 2015

Branky a nahrávky: 27. Kocourková (Knoppová), 42. Knoppová (Moulíková) - 5. Lexová (Daňková), 21. Johanová, 28. Lexová (Johanová), 39. Lexová, 51. Vimmerová (Fridriková), 52. Johanová (Daňková), 54. Lexová (Johanová), 56. Johanová, 59. Sýkorová. Rozhodčí: Krejbich - Bernat, Novák. Vyloučení: 2:4.Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 38:22. Diváci: 18.

HC Kobra Praha

Špaldoňová - Kocourková, Horová, Tesařová, Benešová - Roubíčková, Václavíková, Moulíková, Pokorná, Kaššová, Cvrkalová, Jarolímková, Knoppová

Švejdová (40. Urbanová) - Petrementová, Daňková, Fidriková, Lexová, Cejprová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Svatošová, Johanová, Vimmerová

3.kolo, neděle 11. října 2015