Nezastavitelná Hornická! Tygřice berou další výhru

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Pět branek dokázala v souboji Tygřic s pražskou Kobrou vsítit Karolína Hornická, i díky takřka jejímu neuvěřitelnému bodovému příspěvku, tak náš celek zvítězil vysokým rozdílem a i nadále okupuje druhou příčku.

7.kolo, neděle 01. listopadu 2015

Branky a nahrávky: 7. Petrementová (Hornická), 11. Hornická, 15. Hornická, 19. Daňková, 26. Hornická (Rejnartová), 27. Hornická (Svatošová), 32. Svatošová (Rejnartová, Hornická), 51. Sýkorová, 54. Hornická (Vimmerová) - 2. Václavíková (Kocourková), 35. Janouchová (Moulíková, Kocourková). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 22:21. Diváci: 23.

Švejdová (40. Urbanová) - Cikánová, Petrementová, Daňková - Lexová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Svatošová, Valentová, Hornická, Vimmerová

HC Kobra Praha

Soukupová (34. Špaldoňová) - Kocourková, Tesařová, Machatková, Benešová - Chodorová, Václavíková, Trubačová, Arfaoui, Moulíková, Pokorná, Rooubíčková, Cyrkalová, Janouchová

7.kolo, neděle 01. listopadu 2015