Tygřice definitivně přišly o první i druhé místo. Na půdě Roudnice prohrály 4:6

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Roudnice nad Labem/Liberec - K zachování nadějí na titul Ligy žen kategorie A2 musely Tygřice zvítězit za tři body. To se jim ani přes obrovskou snahu a vynikající výkon brankářky Švejdové nepodařilo a definitivně tak zůstávají třetí. Do konce soutěže zbývají poslední dvě kola.

14.kolo, neděle 21. února 2016

Branky a nahrávky: 2. Bednářová (Simiková), 20. Černá (Feixová), 23. Selicharová (Černá), 46. Pejšová (Černá), 52. Zvěřinová (Simiková), 60. Černá (Zvěřinová) - 8. Raselová (Horáková, Johanová), 17. Petrementová (Daňková) 31. Johanová (Cikánová), 52. Raselová (Sýkorová). Rozhodčí: Barna - Dudek, Bejl. Vyloučení: 1:4. Střely na branku: 57:20. Diváci: 70.

HC Roudnice nad Labem

Hromádková - Pejšová, Horáková, Bergerová, Zvěřinová, Černá - Richtrová, Malá, Simiková, Feixová, Selicharová

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Čadková, Cejpová, Sýkorová, Drangovská, Forbelská, Svatošová, Raselová, Johanová, Vimmerová

14.kolo, neděle 21. února 2016