Ani jeden gól. Šestá třída vysoko prohrála s Bruslaři

Date of publication Author Petr Oberreiter

Liberec - Nevydařený zápas má za sebou tygří šestá třída, která schytala od Mladé Boleslavi šest branek. Sama přitom na obranu Bruslařů nevyzrála ani jednou. Tentokrát tak Liberečané zůstávají bez bodu.

23.kolo, sobota 11. února 2017
0:6
(0:2, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky:. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Střely na branku: 13:11 (4:4, 5:5, 4:2).

Leško Robert, Stránský Štěpán - Adamec Ondřej, Dvořák Jakub, Ehrenberger Jakub, Gutsu Olexandr, Hrabčák Damian, Cherevko Tichon, Jakubec Matouš, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Nebuželský Adam, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Várady Daniel, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Do Liberce zavítali v rámci dalšího kola LMŽ Bruslaři z Mladé Boleslavi. Od samotného začátku se Tygrům nic nedařilo, nebruslili jsme, nestříleli a co víc, nebyli jsme si schopni ani nahrát.

Utkání mělo i proto jednoznačný průběh. První třetina skončila výsledkem 0:2, druhá 0:3 a závěrečná dvacetiminutovka 0:1. Hlavně úvodní a prostřední perioda byly ze strany šelem hrozné. V té poslední mužstvo zabralo a mělo tlak, ale vyložené šance neproměnilo. Tentokrát se k nám trochu štěstí odklonilo zády.

Jiří Bermann
„Už jsme si zvykli, že naše výkony jsou jak na houpačce. Tentokrát jsme byli dole. Zápas nám vůbec nesedl, v první třetině jsme neměli pohyb, poté jsme ho sice měli, ale na soupeře to bylo málo. Mladá Boleslav hrála velmi dobře a my jsme jí nestačili. Chtěli jsme, ale zápas nám nesedl a vůbec jsme se do něj nedostali. Stále jsme byli o krok pozadu, špatně jsme začali a už jsme se do toho nedostali.“