Tygřice na hráčky Děčína nestačily. Obdržely sedm branek

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - Ve čtvrtek čekalo Bílé Tygřice důležité utkání proti Děčínu. Zápas byl co se týče předvedené hry v podstatě vyrovnaný, jenže domácím se nedařilo vsítit branku. Soupeřky jich oproti tomu vstřelili sedm a mohli se tak radovat z výhry. Čestný zásah hráček Liberce si nakonec připsala Tereza Daňková.

11.kolo, čtvrtek 17. listopadu 2016

Branky a nahrávky: 53. Daňková (Petrementová, Sýkorová) - 4. Forejtová, 8. Hueberová (Zavadilová) 28. Forejtová, 37. Hrdá (Forejtová), 40. Forejtová (Hrdá), 42. Forejtová (Zelenková), 55. Forejtová (Zelenková, Hrdá). Rozhodčí: Kajínek - Hladík, Hejl. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 29:44. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7.

Urbanová (40. Pecháčková) - Čadková, Cejpová, Petrementová, Daňková, Štěrbová - Valentová, Sýkorová, Rejnartová, Svatošová, Raselová, Drangovská, Slancová, Vimmerová, Hájková

HC Děčín

Bartušková - Kořínková, Sýkorová - Schrollová, Hueberová, Šindlerová, Zavadilová, Forejtová, Prosová, Zelenková, Hrdá, Formánková

Trenér Jan Daněk o utkání:
„Utkání ovládla děčínská Forejtová, která vstřelila 5 branek. Výsledkově jednoznačné utkání ve prospěch Děčína, ale zdaleka neodpovídá tomu, co bylo vidět na ledě. Hra se přelévala od jedné branky k druhé a byla zdánlivě vyrovnaná, jenže Liberci se stejně jako v Lovosicích nedařilo v koncovce. Nakonec se alespoň jednou střelecky prosadila v utkání nejlepší hráčka Liberce Karolína Sýkorová.

11.kolo, čtvrtek 17. listopadu 2016

HC Děčín