Páťáci přestříleli Mělník, opět nastříleli dvojciferný počet gólů

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Produktivita. To je bezpochyby hlavní přednost tygří páté třídy, která v souboji s Mělníkem vyhrála 12:6. Opět, už pojedenácté v sezóně, navíc soupeři vstřelila dvojciferný počet branek.

I. kolo, sobota 14. ledna 2017
()

STATISTIKY PÁŤÁKŮ V SEZÓNĚ 2016/2017

Zápasy: 21 (23 kol)/ 1
Bilance: 16 - 0 - 4 / 1 - 0- 0
Aktuální forma: 2 vítězství
Skóre: 214:104 / 12:6
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Poděbrady 23:1 (22.10. 2016)

Páťáci narazili potřetí v sezóně na Mělník a podruhé v sezóně slavili vítězství. Tentokrát přehráli svého soupeře poměrem 12:6, a pokračují tak v nastoleném trendu deseti branek na zápas. Nastřílet dvojciferný počet branek se jim povedlo už po jedenácté během aktuálního ročníku, a potvrzují tak skutečnost, že jsou nejproduktivnějším mládežnickým celkem Bílých Tygrů.

Stále navíc našli přemožitele pouze čtyřikrát, zatímco sami slavili již sedmnácté vítězství. Otázkou zůstává, jestli svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy potvrdí formu i v následujících střetnutích. V nejbližší době je čeká Zbraslav, Neratovice a Mladá Boleslav.

I. kolo, sobota 14. ledna 2017
()