Patnáctka zvládla náročný souboj s Boleslaví a je i nadále stoprocentní

Liberec - V utkání kategorie U15 s Mladou Boleslaví byla k vidění přestřelka, která vústila v jedenáct branek. Úspěšnější byli nakonec svěřenci trenéra Václava Lacka, kteří slavili vítězství 6:5.

3. kolo, neděle 24. září 2017
5:6
(2:3, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 8. Damašek (Vodlan), 9. Folda (Jenčovský), 10. Jakubec (Polák), 30. Folda (Jonák), 34. Jenčovský (Lejsek), 43. Chmelař (Jakubec).

Franc (Krátký) - Hladík, Duschka, Pokorný, Lejsek, Damašek, Čihák, Šimáněk, Helcl - Měchura, Rossmy, Jakubec - Trunda, Vodlan, Chmelař - Polák, Hujer, Jenčovský - Racek, Jonák, Folda

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 3
Bilance: 3 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 3 výhry
Skóre: 21:7
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kralupy n. V. 9:2 (10.9. 2017)

Dvěma výhrami posilněná kategorie U15 vlétla aktivně i do duelu s Mladou Boleslaví. V rozmezí osmé a desáté minuty se prosadil Damašek, Folda i Jakubec. Soupeř se však stále držel na dostřel a v poslední třetině se snažil dotahovat.

Jedinou tygří branku v závěrečné periodě obstaral Jaroslav Chmelař, Bruslaři se trefili dvakrát, ale na vyrovnání nakonec nedosáhli. Tygři byli i ve třetím duelu sezóny stoprocentní a na svém kontě tak prozatím mají plný počet bodů. Další zápas je čeká 29. září na domácím ledě proti soupeři z Mělníka.

Václav Lacek
„Ve vyrovnaném utkání, kdy branky padaly na obě strany, jsme se nakonec radovali z těsného vítězství.“