Pátá výhra v řadě! Patnáctka rozstřílela Frýdlant

Frýdlant/Liberec - Kategorie U15 si i v pátém ligovém kole počínala na výbornou. Svého soupeře z Frýdlantu rozstřílela vysoko 14:1 a ligou kráčí i nadále bez jediné porážky. Hattrick si připsal Jaroslav Chmelař, pět bodů zaznamenal Jakub Hujer a Tomáš Trunda.

5. kolo, neděle 08. října 2017
1:14
(0:5, 0:3, 1:6)

Branky a nahrávky: 7. Pokorný (Polák, Hujer), 11. Vodlan, 14. Hujer (Culek), 17. Chmelař (Folda), 20. Pokorný (Trunda, Jonák), 30. Trunda (Pokorný, Vodlan), 30. Lejsek (Hujer), 37. Polák (Hujer), 45. Polák (Trunda), 49. Hujer (Šimáněk, Polák), 50. Chmelař (Folda, Jenčovský), 51. Jonák (Trunda), 55. Chmelař (Racek), 60. Trunda (Vodlan, Duschka).

Krátký - Šíma, Duschka, Pokorný, Helcl, Čihák, Culek, Lejsek - Jonák, Vodlan, Trunda - Polák, Šimáněk, Hujer - Folda, Chmelař, Jenčovský - Racek, Pojsl, Kvapil

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 5
Bilance: 5 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 5 výher
Skóre: 46:12
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

I v pátém utkání sezóny 2017/2018 si Tygři vedli výtečně. V první třetině nasázeli svému soupeři hned pět branek a vedení až do závěrečné sezóny navyšovali. Hlavně díky velmi produktivní třetí třetině nakonec duel skončil vítězstvím 14:1 pro Bílé Tygry.

Ti přitom kráčí Ligou mladšího dorostu bez jediné porážky. Poradili si už s Kralupy nad Vltavou, Slavií, Mladou Boleslaví, Mělníkem a nyní i s Frýdlantem. V příštím kole je čekají Benátky nad Jizerou, které jsou jediným soupeřem, s nímž se naše mužstvo ještě nesetkalo.

Václav Lacek
„Bylo k vidění kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu, pěkné akce i spousta branek.“