Patnáctka přejela Slavii a vyhrála poosmé v řadě!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Tygří kategorie U15 jede dál. V lize ještě neprohrála a co víc, neztratila ani bod. Tentokrát si poradila se Slavií, po dvou bodech si připsali Vojtěchové Jonák s Polákem.

8. kolo, čtvrtek 09. listopadu 2017
2:5
(0:2, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. Vodlan (Trunda), 10. Gajda (Pokorný), 22. Jonák (Tůma, Polák), 43. Polák (Jonák), 51. Chmelař.

HC Slavia Praha "B"

Krátký (30. Franc) - Pokorný, Čihák, Lejsek, Duschka, Damašek, Tůma, Culek - Trunda, Vodlan, Gajda - Chmelař, Měchura, Jenčovský - Polák, Folda, Jonák - Kříž

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 8
Bilance: 8 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 8 výher
Skóre: 65:20
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Osm ku nule! Patnáctka jede dál a v sezóně prozatím stále neprohrála jediný zápas. Podruhé si poradila s pražskou Slavií, kterou v prvním měření sil porazila 7:0. Tentokrát soupeř využil pasáže hry, ve které naše mužstvo tahalo za kratší konec a snížil na rozdíl jediné branky.

Jenže Tygři vstoupili do závěrečné třetiny nebojácně a další komplikace už nepřipustili. Zvítězili tak poosmé v lize a vládnou tabulce. V dalším střetnutí je čeká těžký soupeř z Mladé Boleslavi.

Václav Lacek
„Postupně jsme si vypracovali třígólové vedení, soupeř však přidal a stav dvěma brankami do konce druhé třetiny korigoval. V této fázi utkání jsme tahali za kratší konec. Do posledního dějství jsme ale vstoupili soustředěně a další gól jsme již neobdrželi, navíc sami vstřelili dva. Za mě pochvala celému týmu.“