Osmáci svým výkonem nepřesvědčili, berou ale dva body

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygří osmáci nastoupili k dalšímu souboji Ligy starších žáků proti Chrudimi. O čtyři branky se postarala dvojice Jakub Hujer - Vojtěch Polák a naše mužstvo zvítězilo 7:5. Svým výkonem ale nepřesvědčilo.

21.kolo, sobota 20. ledna 2018

Branky a nahrávky: 3. Hujer (Polák), 14. Havlíček (Nebuželský, Vološín), 24. Polák (Hujer), 35. Kříž (Polák), 37. Hujer (Polák, Ehrenberger), 49. Polák (Hujer, Culek), 60. Jobek (Vološín) - 14. Machura (Matýs), 24. Machura (Matýs, Netolický), 44. Kubant (Machura), 58. Machura (Štrup), 60. Netolický (Pazdera).

Vopravil - Culek, Dvořák J., Ehrenberger, Jakubec M., Nebuželský, Dědek - Hujer, Polák, Kříž - Vološín, Leden, Jobek - Sýkorová, Kadlec Dom., Havlíček

HC Chrudim

Škorpík (Makkai) - Jiroušek, Pazdera, Kubant, Jakubec Jan - Štrup, Dvořák F., Matýs, Machura, Netolický, Votava

Trenér šesté a osmé třídy Vojtěch Fiala

"Bylo to z naší strany jednoznačné podcenění soupeře s velkým počtem faulů a nedisciplinovaností jednotlivců. Na oba tyto aspekty jsme měli cílenou předzápasovou přípravu, ale asi byl tým myšlenkami ještě na bagu zimákem. Podobný herní projev nemůžeme opakovat."

Vojtěch Fiala
„Byla to mizérie. K vidění bylo velké množství nepřesností a naše nasazení připomínalo spíš silvestrovské derby. Klobouk dolu před soupeřem, který byl sice po celý zápas pod tlakem, ale bojoval, co bylo v jeho silách. Prakticky jsme se málem porazili sami.“

21.kolo, sobota 20. ledna 2018

HC Chrudim