Osmá třída třemi góly v poslední třetině otočila duel s Bruslaři

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Dlouho se nedařilo tygřím osmákům proti Mladé Boleslavi prosadit. Bruslaři ve druhé třetině dvakrát skórovali, ale na výhru jim nakonec tyto branky nestačily. Naše mužstvo zvítězilo 3:2, přičemž poslední gól padl až v 60. minutě!

22.kolo, neděle 21. ledna 2018

Branky a nahrávky: 21. Vondra (Halman), 29. Kredba (Vondra) - 42. Typolt (Knébl), 48. Trunda (Dvořák), 60. Trunda (Plos). Vyloučení: 2:1.

BK Mladá Boleslav

Iliev, Houserek P. - Jánský, Halman, Houserek S., Kredba - Lorenz, Šícha, Hradec, Vondra, Stach, Kredba, Pavlík

Franz, Vopravil - Dědek, Ehrenberger, Meisel, Dvořák, Šíma, Tůma - Plos, Vološín, Typolt, Havlíček, Knébl, Janata, Trunda, Kadlec, Jobek

Tygří osmáci se nakonec popasovali s Mladou Boleslaví. Poprvé prosadit se jim podařilo až ve třetí části, přičemž dvě branky zaznamenal Tomáš Trunda a jednu Tomáš Typolt. Šelmy vyhrály potřetí řadě, v příštím utkání je čekají kolínští Kozli.

Vojtěch Fiala: „Nasazení bylo větší oproti předchozímu zápasu. Snad byl pro nás duel proti Chrudimi i ponaučením, že jediný tým, který můžeme porazit jen tak sami od sebe, jsou Bílí Tygři."

Vojtěch Fiala
„I přes naší převahu jsme šli po dvou třetinách do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Nechtěli jsme se spokojit s takovým výsledkem, kór když se v tu dobu hrálo převážně na jednu bránu, i když bez gólového efektu. Z hráčů bylo cítit, že udělají pro otočení vývoje maximum a to se nakonec v poslední minutě povedlo. První lajnu z předchozího zápasu jsme měli povolanou za U15, takže bylo na dalších ukázat, že se dokáží prosadit a postarat se o výsledek tygří osmičky.“

22.kolo, neděle 21. ledna 2018

BK Mladá Boleslav