Osmáci na Hradec Králové po všech směrech nestačili

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Hradec Králové/Liberec - Nevyvedený zápas. Tygří osmáci na svého soupeře z Hradce Králové jednoznačně nestačili a zpět domů odjeli bez jediného bodu. Východočeši vyhráli vysoko 7:0, přičemž čtyři branky vstřelili v poslední třetině zápasu.

24.kolo, sobota 03. února 2018
7:0
(1:0, 2:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 13. Novotný (Giesl, Pavlata), 30. Giesl (Pavelka, Novotný), 37. Souček (Pavlata), 43. Pavlata (Souček), 47. Brožek (Novotný), 48. Pavlata (Jerman, Souček), 56. Pavlata (Novotný, Giesl). Vyloučení: 7:5.

Královští lvi Hradec Králové

Žalčík - Kulhánek, Řehák, Jerman, Pavelka, Sýkora - Kudrnáč, Pavlata, Giesl, Souček, Gaspar, Jirásek, Brožek, Novotný, Kubeček

Vopravil (Franz) - Tůma, Dvořák, Culek, Meisel, Šíma, Dědek - Hujer, Polák, Trunda - Jobek, Kříž, Leden - Typolt, Knébl, Plos

Do utkání s královehradeckým Mountfieldem nevstoupili tygří osmáci pravou nohou. V první třetině drželi s domácím krok, ale ve zbytku duelu inkasovali hned šestkrát. Soupeř se dokázal prosadit v oslabení a i při hře čtyři na čtyři.

Vojtěch Fiala: „Nejslabší vystoupení v sezoně, hlavně z hlediska nasazení"

Naše mužstvo s Východočechy prohrálo už potřetí v sezoně. Nejprve se hokejisté zpod Bílé věže radovali 7:5 a poté 8:3. Nejprve 5:7 a poté 3:8. V následujícím utkání se šelmy střetnou s pražskou Hvězdou, poté s dalšími dvěma celky z hlavního města: Kobrou a Spartou.

Vojtěch Fiala
„Nic se nám nepovedlo. Ještě první třetina snese nějakou kritiku, ale po přestávce už jsme byli všude druzí a Hradec Králové zápas dovedl zaslouženě do takto jednoznačného výsledku. Pokládám to za naše nejslabší vystoupení v sezoně, minimálně z toho hlediska, že u takového zápasu očekáváme od každého hráče týmu stoprocentní nasazení a odhodlání zápas zvládnout, jinak zkrátka není šance vyhrát.“