Report ze zápasu

Šesťáci přehráli Hvězdu a vstoupili do sezóny vítězně

09.09.2017Kryštof Rossmann

Šesťáci přehráli Hvězdu a vstoupili do sezóny vítězně

Šestá třída si v úvodním kole nové sezóny poradila s pražskou Hvězdou poměrem 7:5. Nejenže vykročila pravou nohou do soutěže, ale ještě úspěšně započala sérii proti pražským klubům.

1. kolo v So 9.9.
()
Bílí Tygři Liberec
HC Hvězda Praha

Komentář k utkání

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 1
Bilance: 1 - 0 - 0
Aktuální forma: 1 výhra
Skóre: 7:5
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Hvězda Praha 7:5 (9.9. 2017)

Šesťáci vstoupili do sezóny 2017/2018 výhrou. V prvním kole přivítali pražskou Hvězdu a po přestřelce vyhráli 7:5. Připsali si tak první dva body do tabulky.

V příštích dvou duelech je čekají další dva pražské celky - Kobra a Sparta. Na to, jestli si s nimi poradí si budeme muset počkat.

Adrien Bartovič oceněn
Hráč šesté třídy Adrien Bartovič byl jako první hráč sportovních tříd oceněn za výkony a vzornou reprezentaci klubu. Odměnou mu bylo to, že před zápasem A týmu nastoupil společně s hráči na ledovou plochu, navíc po boku svého otce Milana Bartoviče. Více si můžete přečíst zde.
pátek 17.11.2017
Pešán o MS juniorů
Liberecký trenér Filip Pešán zhodnotil přípravy na nadcházející mistrovství světa juniorů, na kterém povede českou dvacítku jako hlavní kouč. V nominaci figuruje na pozici náhradníka také Tygr Kryštof Hrabík. Rozhovor si můžete přečíst zde.
čtvrtek 2.11.2017
NHL: Chlapík má 1. bod!
Útočník Filip Chlapík, který si prošel mládežnickými výběry Bílých Tygrů, zaznamenal v NHL první bod při svém premiérovém startu. Stalo se tak v utkání jeho Ottawy proti Philadelphii. Senators nakonec vyhráli 5:4.
pátek 27.10.2017