Nepovedená první polovina stála Tygřice zápas v Roudnici

Date of publication Author Jan Kousal

Roudnice nad Labem/Liberec - Bílé Tygřice v utkání s Roudnicí nad Labem nezačaly dobře a prohrávaly již 0:4. Dva góly Terezy Mazancové sice dostaly liberecké ženy zpět do hry, body ale tentokrát zůstaly v polabí.

5. kolo, sobota 14. října 2017

Branky a nahrávky: 7. Sarnovská (Mertová), 12. Bergerová (Richtrová, Bláhová) 15. Machová, 35. Bláhová (Sarnovská) - 39. Mazancová (Sýkorová), 55. Mazancová (Sýkorová).

HC Roudnice nad Labem

Krejcárková - Richtrová, Bergerová, Mertová, Beránková, Bezoldová - Machová, Bláhová, Simiková, Sarnovská, Louthanová

Pecháčková - Čadková, Cejpová, Petrementová, Štěrbová, Čápová, Košková, Chladová - Tůmová, Mazancová, Skalská, Sýkorová, Forbelská, Slancová, Vimmerová

5. kolo, sobota 14. října 2017