Domácí utkání proti Berounu ženám nevyšlo podle představ, soupeřkám vysoko podlehy

Date of publication Author Jaroslav Vondrák

Liberec - Po dvou venkovních zápasech se liberecké ženy představily na domácím ledě. V utkání proti Berounu, ale tahaly za kratší konec a soupeřky, vedené produktivním duem Topolská - Kadeřábková, nakonec ovládly utkání poměrem 7:0.

6. kolo, neděle 22. října 2017

Branky a nahrávky: 12. Topolská (Kadeřábková), 21. Dvořáková (A. Vaníčková), 23. Topolská (Kadeřábková), 37. Topolská, 49. Kadeřábková (Topolská), 52. Kadeřábková, 56. Hužvárová (L.Vaníčková, Krobová). Rozhodčí: Podrazil - Krejbich, Touš. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 21:33. Průběh utkání: 0:7.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrmentová, Štěrbová, Chládová, Skalská, Plosová, Sýkorová, Forbelská, Slancová, Vimmerová

Medvědi Beroun 1933

Pejšová - Vacková, Adamová, Sládková, A. Vaníčková, Kadeřábková, Hužvárová, Jílková, Topolská, Krobová, L. Vaníčková

6. kolo, neděle 22. října 2017