Liberecké ženy v Praze dobře začaly, ESA však byla nad jejich síly

Date of publication Author Jan Kousal

Praha/Liberec - Bílé Tygřice v souboji s pražskou Esou skvěle začaly a po trefě Vimmerové otevřely skóre. Celek z hlavního města však utkání pěti góly otočil a radoval se z cenného tříbodového zisku.

7. kolo, sobota 28. října 2017

Branky a nahrávky: 19. Branická (Beznosková) 22. Branická (Beznosková, Gegáňová), 28. Branická (Soukupová, Gegáňová), 35. Gegáňová (Beznosková), 46. Srbová (Svobodová, Beránková) - 14. Vimmerová.

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Soukupová, Pellarová, Kobyláková, Gegáňová, Beznosková, Pokorná, Svobodová, Srbová, Císařová, Krajíčková, Beránková

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Čápová, Štěrbová, Skalská, Košková, Forbelská, Slancová, Vimmerová

7. kolo, sobota 28. října 2017