Tygřice v přestřelce podlehly Roudnici po nájezdech

Date of publication Author Jonáš Jech

Roudnice na Labem – V 15. kole 1. ligy žen Bílé Tygřice utkaly s týmem z Roudnice nad Labem. Tabulková nadřazenost dělala z domácích favority zápasu a výsledek nakonec dopadl, nutno říci, že po velkém dramatu, podle očekávání. Po výborné první třetině začali liberecké hráčky postupem času ztrácet náskok. Bláhová a Machová vstřelili po dvou gólech a dorovnali skóre v 47. minutě. Během prodloužení gól nepadl a v nájezdech byli šťastnější domácí, kteří si připsali druhý bonusový bod.

15. kolo, neděle 21. ledna 2018
6:5sn
(2:4, 1:1, 2:0 - 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Simiková (Beránková), 17. Bláhová 25. Bláhová (Machová), 43. Machová 47. Machová (Malá, Vnoučková) - 7. Košková (Vimmerová), 9. Raselová (Cejpová, Sýkorová) 12. Skalská (Svatošová, Cejpová), 13. Sýkorová (Kavková), 39. Košková. Rozhodčí: Klika Martin. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 6:5.