Jak v Pardubicích, tak v Liberci. Tygřice prohrály podruhé v krátké době s Teslou

Date of publication Author Jonáš Jech

Liberec – V 18. kole 1. ligy žen se Bílé Tygřice utkaly s týmem z Pardubic. Kvality obou týmů byli znát od první minuty a hosté dominovali. Nakonec z toho byl jedenáctigólový příděl a stejný výsledek jako z před nedávna v na ledě Centralplastu.

18. kolo, sobota 10. února 2018

Branky a nahrávky: 1. Siantová (K. Kašparová), 8. Vlková (T. Kašparová), 45. Padevětová (T. Kašparová), 23. Řepková (Karlecová), 23. K. Kašparová (Padevětová, Macková), 37. Karlecová (K. Kašparová), 41. Karlecová (Řepková), 42. Řepková (Jacková), 50. Siantová (Řepková), 52. Vlková (Karlecová, Jacková), 56. Vaňoučková (Vlková). Rozhodčí: Kankovský Michal - Krejbich Petr , Svobodová Lucie. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 5:81.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Štěrbová, Košková - Skalská, Hájková, Forbelská, Raselová, Kavková, Slancová, Vimmerová

HC Dynamo Pardubice

Teplá - Jacková, Topičová, Macková, Siantová, Vlková, Vaňoučková - K. Kašparová, Řepková, Padevětová, Holoubková, Karlecová, T. Kašparová

18. kolo, sobota 10. února 2018