Patnáctka poprvé prohrála, nestačila na Benátky nad Jizerou

Liberec - Třináct zápasů byla dlouhá liberecká neporazitelnost. Ve druhém utkání nadstavbové skupiny se ale šelmám do cesty postavily Benátky nad Jizerou a duel ovládly vysoko 6:1.

II.kolo, neděle 10. prosince 2017
1:6
(0:0, 0:2, 1:4)

Branky a nahrávky: 47. Polák (Tůma, Plos).

Krátký - Tůma, Pokorný, Damašek, Lejsek, Meisel - Jenčovský, Jonák, Čihák - Plos, Polák, Leden

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 2
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 1 - 0 - 0 - 1
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 4:7
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

V úvodním kole nadstavbové skupiny si ještě patnáctka se svým soupeřem poradila. Ve druhém už ale poprvé v soutěži padla. Nestačila na nedaleké Benátky nad Jizerou, které vyhrály vysoko 6:1.

Rozhodla především třetí třetina. Tu naše mužstvo prohrálo 1:4, o jediný přesný zásah šelem se postaral v sedmačtyřicáté minutě Vojtěch Polák.

Václav Lacek
„Tentokrát jsme na soupeře, zvláště ve třetí třetině, kdy jsme hned v úvodu dvakrát inkasovali, nestačili a prohráli toto utkání. “