Hvězda ve třetí třetině třikrát skórovala a obrala patnáctku o body

Liberec - Tygří kategorie U15 podruhé v sezóně padla. V dobře rozehraném utkání šelmy ztratily vedení 3:1 a kvůli třem inkasovaným brankám v poslední třetině nevybojovaly ani jeden bod.

V. kolo, čtvrtek 21. prosince 2017
4:3
(1:2, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 10. Jonák (Jenčovský), 18. Trunda (Polák), 24. Damašek.

Vopravil (30. Franz) - Damašek, Čihák, Meisel, Tůma - Jenčovský, Polák, Jonák - Trunda, Plos, Leden - Typolt, Šíma

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 5
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 3 - 0 - 0 - 2
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 23:16
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Už v minulém utkání proti Mladé Boleslavi se šelmám třetí třetina příliš nepovedla. Proti Hvězdě tomu bylo stejně, a Tygři dokonce po třech inkasovaných brankách nedosáhli na body.

Poslední dva zápasy skončily rozdílem jediné branky. Zatímco proti Bruslařům Tygři vedení udrželi, tentokrát ale náskok 3:1 nestačil. Po třech inkasovaných gólech, které zůstaly bez tygří odpovědi, slavila Hvězda.

Václav Lacek
„Dobře rozehraný zápas jsme si prohráli ve třetí třetině, kdy jsme nedokázali ani jednou skórovat, oproti soupeři, kterému se toto povedlo hned třikrát a díky tomu zápas vyhrál.“