Kategorie U15 v Domažlicích nepochodila, i když srovnala pětigólový náskok soupeře

Domažlice/Liberec - Hrůzostrašná první třetina zapříčinila, že Tygři proti Domažlicím prohrávali už 0:5. Pětigólovou ztrátu i přesto dokázali eliminovat, na body ale nedosáhli. Domažlice vyhrály těsně 8:7.

IX.kolo, sobota 20. ledna 2018
8:7
(4:0, 2:6, 2:1)

Branky a nahrávky: 22. Meisel (Jenčovský), 24. Jonák, 25. Moc, 31. Jonák (Čihák, Plos), 35. Lejsek (Meisel), 35. Plos (Jonák), 48. Plos.

Krátký (23. Franz) - Moc, Meisel, Duschka, Lejsek, Šíma - Jenčovský, Jonák, Typolt - Knébl, Racek, Plos - Čihák, Damašek

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 9
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 5 - 0 - 0 - 4
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 45:38
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Bláznivý zápas. Tygři do duelu s Domažlicemi nevstoupili ani trochu dobře. Na začátku druhé části prohrávali 0:5, ale i tak dokázali zabojovat o body. V rozmezí od 22. do 35. minuty skórovali hned šestkrát a skóre bylo vyrovnané. Nakonec se však přece jen radovali Domažličtí, kteří poslední třetinu ovládli poměrem 2:1. Tygři počtvrté v nadstavbě prohráli.

Václav Lacek
„Absolutně jsme nezvládli první třetinu, ve které jsme hned čtyřikrát inkasovali. Ani úvod do druhé části nebyl dobrý. Po 37 vteřinách jsme inkasovali popáté a situace se stala kritickou. Podařilo se nám ale nastřílet šest branek a po druhé třetině byl stav srovnán. V závěru poslední části jsme inkasovali v početní nevýhodě a ani v závěru, při hře bez gólmana jsme nedokázali srovnat stav utkání. Body tedy brali domácí.“