Date of publication Author

XIV.kolo, sobota 24. února 2018

Branky a nahrávky: 22. Hujer (Racek).

Franz - Culek, Damašek, Lejsek, Tůma - Jenčovský, Folda, Typolt - Racek, Hujer, Trunda - Čihák, Jonák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 14
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 7 - 0 - 0 - 7
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 63:55
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Patnáctka v duelu s pražskou Kobrou dvě třetiny držela naději na body. V závěrečné části však dvakrát inkasovala a nakonec tak odjela zpět do Liberce s prázdnou. Jedinou branku Tygrů vstřelil po nahrávce Tomáš Racek Jakub Hujer.

Naše mužstvo tak utrpělo sedmou porážku v nadstavbě, stejný počet má i výher. Svěřence trenéra Václava Lacka čekají už jen tři duely. Narazí postupně na Hvězdu, Poděbrady a Litoměřice.

Václav Lacek
„Se soupeřem jsme dokázali držet krok dvě třetiny. V závěrečné dvacetiminutovce jsme domácím dovolili odskočit o tři branky a tak i zápas skončil. V dobrém utkání velmi dobře zachytal Šimon Franz.“

XIV.kolo, sobota 24. února 2018

Branky a nahrávky: 22. Hujer (Racek).