Date of publication Author

XV.kolo, neděle 25. února 2018

Branky a nahrávky: 5. Vodlan (Hujer, Jonák), 48. Polák (Jenčovský).

Krátký - Meisel, Damašek, Lejsek, Šíma - Jenčovský, Folda, Kříž - Racek, Vodlan, Polák - Čihák, Hujer, Jonák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 15
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 7 - 0 - 0 - 8
Aktuální forma: 2 prohry
Skóre: 108:30 / 65:60
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Podruhé v řadě prohrála tygří patnáctka, opět nestačila na pražský celek. Tentokrát padla v souboji s Hvězdou, když ve druhém dějství inkasovalo hned čtyřikrát. Osudová třetina rozhodla o dělbě bodů, Tygři sice ještě ve třetí části skórovali, ale šlo pouze o kosmetickou úpravu.

Tygrům zbývá do konce nadstavbové části už jen Poděbrady a Litoměřice. Tygři v prvním duelu Poděbrady rozstříleli 7:2, Litoměřice naše mužstvo přehráli 3:1.

Václav Lacek
„Utkání s pražskou Hvězdou jsme si prohráli ve druhé třetině. Hned čtyřikrát jsme inkasovali a už jsme nedokázali ve třetí třetině korigovat náskok soupeře.“

XV.kolo, neděle 25. února 2018

Branky a nahrávky: 5. Vodlan (Hujer, Jonák), 48. Polák (Jenčovský).