Date of publication Author

7. kolo, středa 24. listopadu 2004

Branky: 8. Mikyska, 10. Rutkovský (Wolf), 11. Slivka (Dlouhý, Vlasák), 16. Wolf, 21. Mikyska (Slavík), 34. Mikyska. Střely na branku: 43:8.

Krejčí (21. Kudrnovský) - Návrat, Erlebach, Myšák, Kober, Slavík, Velechovský - Vlasák, Dlouhý, Slivka - Rutkovský, Wolf, Ješko - Dvořák, Mikyska, Psota.

V utkání na domácím ledě se Bílí Tygři svým výkonem naprosto podřídili soupeři. Po nepříliš přesvědčivém výkonu sice zápas dotáhli do vítězného konce, ale o výsledku rozhodla vyšší hráčská kvalita libereckého mužstva, nikoliv snaha a bojovnost.

7. kolo, středa 24. listopadu 2004