Date of publication Author

9. kolo, neděle 17. října 2004
7:4
(3:1, 0:2, 4:1)

Branky Liberce: 6. Faistauer, 10. Rutkovský (Dvořák), 14. Wolf, 35. Wolf (Birnbaum), 38. Birnbaum (Velechovský), 43. Birnbaum (Rutkovský), 44. Wolf. Střely na branku: 22:22

Krejčí - Erlebach, Velechovský, Myšák, Kubec, Kober, Návrat, Vítek - Faistauer, Birnbaum, Wolf - Vlasák, Rutkovský, Černý - Dvořák, Šír, Ješko.

První třetina se odehrála v režii mladých Bílých Tygrů. Svého soupeře dostali po tlak a dokázali využít vypracované šance. Ve druhé třetině domácí polevili a dovolili soupeři vyrovnat. Ve třetině třetí stáhl liberecký trenér sestavu na dvě pětky a dosáhl tím zlepšení hry. Tygři opět začali svého protivníka přehrávat a čtyřmi brankami rozhodli o svém zaslouženém vítězství.