Date of publication Author

12. kolo, neděle 07. listopadu 2004

Branky Liberce: 1. Mikyska, 3. Dlouhý (Wolf), 7. Vlasák (Myšák), 8. Ješko, 11. Ješko (Rutkovský, Vítek), 19. Faistauer (Mikyska, Wolf), 19. Wolf (Velechovský), 43. Mikyska (Černý). Střely na branku: 48:25.

Hlavnička (22. Krejčí) - Návrat, Erlebach, Myšák, Velechovský, Černý, Kober - Psota, Mikyska, Faistauer - Vlasák, Dlouhý, Wolf - Vítek, Rutkovský, Ješko.

Od začátku utkání Bílí Tygři vyvinuli na soupeře obrovský tlak, který korunovali pěti vstřelenými góly, čímž prakticky rozhodli o výsledku zápasu. Ve druhé a třetí třetině podlehli domácí uspokojení a dovolili soupeři vstřelit velmi laciné čtyři góly. Naštěstí pro Tygry na víc, než snížení, soupeři síly nestačily.

12. kolo, neděle 07. listopadu 2004