Bláznivý zápas šesťáků s Mladou Boleslaví skončil těsnou výhrou Bruslařů

Mladá Boleslav/Liberec - Na utkání mladoboleslavských Bruslařů s naším mužstvem většina zúčastněných jen tak nezapomene. Tygři vedli už 4:0, o vedení však přišli. I tak ve třetí části měli k dispozici náskok 6:5 a zdálo se, že si odvezou výhru. Soupeř ale dokázal výsledek znovu obrátit ve svůj prospěch, a když přečkal i závěrečný tlak šelem, odnesl si ze souboje dva body.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 6
Bilance: 4 - 0 - 2
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 49:31
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Utkání plné zvratů vyznělo lépe pro domácí celek. Ten zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem 7:6. Tygři během duelu několikrát vedli, po ztrátě náskoku 4:0, vstřelili svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy ještě branku na 6:5, i tak soupeř dokázal reagovat.

V závěrečných minutách ještě naše mužstvo odvolalo brankáře, ale ani z následného tlaku vyrovnávací branka nepadla.

Vojtěch Fiala
Liberec
„Mladá Boleslav patří mezi nejsilnější soupeře v naší skupině. Na zápas jsme byli dobře připraveni a během první třetiny, kdy se prosadily všechny naše formace, jsme si vytvořili náskok 4:0. Klobouk dolu před soupeřem, který nesložil zbraně a během druhé třetiny dokázal otočit skóre na jeho stranu. Opakovaně jsme velmi špatně vyřešili několik situací v obranném pásmu, což nás stálo vybudovaný náskok. Ve třetí části se vývoj zápasu znovu otočil na naší stranu, vedli jsme 6:5. Nicméně jako v prvním případě jsme znovu nedokázali vedení udržet a i přes závěrečný tlak jsme nedokázali srovnat skóre, ačkoliv si myslím, že dělba bodů by byla spravedlivá."