Report ze zápasu

Bláznivý zápas šesťáků s Mladou Boleslaví skončil těsnou výhrou Bruslařů

07.10.2017Kryštof Rossmann

Bláznivý zápas šesťáků s Mladou Boleslaví skončil těsnou výhrou Bruslařů

Mladá Boleslav/Liberec - Na utkání mladoboleslavských Bruslařů s naším mužstvem většina zúčastněných jen tak nezapomene. Tygři vedli už 4:0, o vedení však přišli. I tak ve třetí části měli k dispozici náskok 6:5 a zdálo se, že si odvezou výhru. Soupeř ale dokázal výsledek znovu obrátit ve svůj prospěch, a když přečkal i závěrečný tlak šelem, odnesl si ze souboje dva body.

6. kolo v So 7.10. 10:00
()
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec

Komentář k utkání

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 6
Bilance: 4 - 0 - 2
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 49:31
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

Utkání plné zvratů vyznělo lépe pro domácí celek. Ten zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem 7:6. Tygři během duelu několikrát vedli, po ztrátě náskoku 4:0, vstřelili svěřenci trenéra Vojtěcha Fialy ještě branku na 6:5, i tak soupeř dokázal reagovat.

V závěrečných minutách ještě naše mužstvo odvolalo brankáře, ale ani z následného tlaku vyrovnávací branka nepadla.

Vojtěch Fiala

Liberec

"Mladá Boleslav patří mezi nejsilnější soupeře v naší skupině. Na zápas jsme byli dobře připraveni a během první třetiny, kdy se prosadily všechny naše formace, jsme si vytvořili náskok 4:0. Klobouk dolu před soupeřem, který nesložil zbraně a během druhé třetiny dokázal otočit skóre na jeho stranu. Opakovaně jsme velmi špatně vyřešili několik situací v obranném pásmu, což nás stálo vybudovaný náskok. Ve třetí části se vývoj zápasu znovu otočil na naší stranu, vedli jsme 6:5. Nicméně jako v prvním případě jsme znovu nedokázali vedení udržet a i přes závěrečný tlak jsme nedokázali srovnat skóre, ačkoliv si myslím, že dělba bodů by byla spravedlivá."

Kontumace Zlína
Utkání kategorie U20 proti zlínským Beranům, které se odehrálo 1. prosince, bylo kontumováno ve prospěch našeho celku. Neoprávněný start si totiž připsal obránce David Martínek, jenž v předchozích duelech inkasoval dva desetiminutové tresty. Ševci vyhráli duel 5:4 po prodloužení, nyní ale svěřencům trenéra Valdemara Jiruše připadly do vyrovnané tabulky dva body navíc.
sobota 9.12.2017
Hrabík na kemp!
Kryštof Hrabík byl trenérem Filipem Pešánem nominován na přípravný kemp kategorie U20 před mistrovstvím světa v ledním hokeji, který se uskuteční v Niagara Falls (USA). Šanci dostane i bývalý Tygr Marek Zachar.
středa 6.12.2017
Souhrny sport. tříd
Na tomto odkaze naleznete souhrn ligy starších žáků. Sedmáci okupují první příčku tabulky, osmáci jsou třetí.
čtvrtek 30.11.2017