Report ze zápasu

Bláznivý zápas šesťáků s Mladou Boleslaví skončil těsnou výhrou Bruslařů

07.10.2017Kryštof Rossmann

Bláznivý zápas šesťáků s Mladou Boleslaví skončil těsnou výhrou Bruslařů

Mladá Boleslav/Liberec - Na utkání mladoboleslavských Bruslařů s naším mužstvem většina zúčastněných jen tak nezapomene. Tygři vedli už 4:0, o vedení však přišli. I tak ve třetí části měli k dispozici náskok 6:5 a zdálo se, že si odvezou výhru. Soupeř ale dokázal výsledek znovu obrátit ve svůj prospěch, a když přečkal i závěrečný tlak šelem, odnesl si ze souboje dva body.

6. kolo v So 7.10. 10:00
()
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec

Vojtěch Fiala

Liberec

"Mladá Boleslav patří mezi nejsilnější soupeře v naší skupině. Na zápas jsme byli dobře připraveni a během první třetiny, kdy se prosadily všechny naše formace, jsme si vytvořili náskok 4:0. Klobouk dolu před soupeřem, který nesložil zbraně a během druhé třetiny dokázal otočit skóre na jeho stranu. Opakovaně jsme velmi špatně vyřešili několik situací v obranném pásmu, což nás stálo vybudovaný náskok. Ve třetí části se vývoj zápasu znovu otočil na naší stranu, vedli jsme 6:5. Nicméně jako v prvním případě jsme znovu nedokázali vedení udržet a i přes závěrečný tlak jsme nedokázali srovnat skóre, ačkoliv si myslím, že dělba bodů by byla spravedlivá."

Dohrávka
Dohrávka 4. kola 1. ligy žen divize A mezi Bílými Tygřicemi a Děčínem proběhne v neděli 12. listopadu.
pátek 13.10.2017
Rozhovor s Teplým
Na webu Benátek nad Jizerou naleznete rozsáhlý rozhovor s šestnáctiletým forvardem Michalem Teplým. Přečíst si ho můžete kliknutím zde.
středa 11.10.2017
Tygřice v repre
Bílé Tygřice mají své zastoupení v národních týmech! Postaraly se o to Tereza Mazancová na turnaji výběru U18 ve Finsku a Karolína Sýkorová na soustředění dívčího výběru do šestnácti let ve Světlé nad Sázavou. Dívkám gratulujeme.
pondělí 9.10.2017