Čtvrtá výhra v řadě! Osmáci vyzráli také na Litvínov

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmá třída potvrdila dobrou formu a na litvínovském ledě zaznamenala čtvrté vítězství za sebou. Už v první třetině se trefili Petr Filo a Dominik Al-Dhaief, a jelikož ve druhé části dvougólový Dominik Beneš zvýšil už na 4:0, měli naši hráči velmi dobře nakročeno k vítězství. Domácí sice skóre ještě zkorigovali na 2:4, nicméně na výhře Bílých Tygrů už to nic nezměnilo.

nadst. 19, sobota 25. března 2023

47. Gimmler (Štrach), 58. Štrach (Gimmler) – 4. Filo (Beneš, Cerman), 16. Al-Dhaief (Sůra, Tokar), 21. Beneš (Novák), 28. Beneš (Filo).

HC VERVA Litvínov

O. Pinc (T. Winkelhöfer) — R. Kočí, Š. Jarůšek, L. Mácha, J. Hauptvogl, F. Cvrček, V. Zörner — J. Záruba, M. Sýkora, I. Gimmler, V. Jeřábek, J. Valenta, A. Čermák, P. Štrach.

O. Maxin (T. Průšek) — D. Cerman, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra, M. Tureček — P. Kubín, D. Telyčko, M. Tokar, A. Somorovský, D. Beneš, J. Fadrhonc, P. Filo, T. Jančařík.

nadst. 19, sobota 25. března 2023

HC VERVA Litvínov