Demolice! Sedmáci roznesli Varnsdorf poměrem 25:0 a ligou kráčí stále bez porážky

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Sedmá třída Bílých Tygrů dokázala v zápase s Varnsdorfem dominovat. O jednoznačné převaze svědčí i statistika počtu střel, kterou náš tým ovládl poměrem 57:11. Obrovský gólový rozdíl zapříčinila hlavně poslední část, tu šelmy ovládly poměrem 14:0.

9. kolo, úterý 17. listopadu 2015

Branky a nahrávky: Hujer (Šťovíček), Šťovíček (Hujer), VanWassem (Öszi), Sýkorová, VanWassem (Öszi), Čihák, VanWassem (Jenčovský), Hujer (Duschka), Šťovíček (Hujer), Öszi, Kvapil (Hujer), Helcl, Kvapil (Helcl), Šťvovíček, Apko (Kvapil), Vojtěch, Öszi, Šťovíček (Hujer), Hujer (Šťovíček), Šťovíček (Hujer), VanWassem (Kvapil), Sýkorová, Apko, Hujer (Šťovíček), VanWassem (Jenčovský), Vojtěch. Vyloučení: 4:6. Střely na branku: 57:11.

Petrement (Franc) - Öszi, Duschka, Čihák, Vojtěch, Helcl, Van Wassem, Šťovíček, Jenčovský, Hujer, Kvapil, Hartl, Sýkorová, Apko, Lejsek

9. kolo, úterý 17. listopadu 2015