Derby devátých tříd s parametry play-off těsně pro Boleslavské

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - To byla bitva! V Mladé Boleslavi se válčilo o každý metr ledu. Domácí poměrně dlouho vedli, Vojtěch Hois nicméně v úvodu závěrečného dějství vyrovnal. Poslední slovo měli ke smůle šelem Bruslaři, kterým tři body vystřelil Lisler.

26. kolo, neděle 16. února 2020

Branky a nahrávky: 11. Steklý (Král), 49. Lisler (Král) - 41. Hois (Dvořák). Rozhodčí: Prokop - Mašek, Vlasta. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

BK Mladá Boleslav

Hora - Halman, Sypecký, Vlasák, Skok, Průšek, Vochvest, Hlinský - Vítek, Hasman, Hradec, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Flieger, Král, Mizera.

Leško - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Dvořák, Ehrenberger - Hois, Hrabčák, Zverka, Fiala, Vološín, Jansa, Janata, Jobek.

Vojtěch Fiala
„S Boleslaví to byl opět po celou dobu urputný zápas, oba týmy mohly strhnout skóre na svoji stranu. Domácí byli v závěru šťastnější, avšak po předvedené hře odjíždíme se vztyčenou hlavou. Můžeme litovat velkého počtu vyloučených hráčů, ale byla to opravdu pravá play-off bitva, za což hráči zaslouží pochvalu.“

26. kolo, neděle 16. února 2020

BK Mladá Boleslav