Deváťáci doplatili na individuální chyby a prohráli s Jihlavou

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída si připsala čtvrtou prohru v sezóně. Proti Dukle přitom nepodala špatný výkon, jenže soupeř byl produktivnější a nekompromisně trestal liberecká zaváhání. Tygrům k bodům nepomohl ani poměrně rychlý gól Milana Tadeáše Jobka, kterým se dostali do vedení. Nakonec padli 1:5.

12. kolo, sobota 16. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 7. Jobek (Hrabčák) - 11. Topol (Coufal, Peš), 14. Kudrna (Bakus), 24. Vandas (Matějíček), 49. Peš, 55. Matějíček (Peš, Jeletz). Rozhodčí: Kostka - Krátký, Stárek. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:5.

Petříček - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Průšek, Ehrenberger - Hrabčák, Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa, Janata, Jobek.

HC Dukla Jihlava

Sigmund - Vandas, Matějíček, Jeletz, Port, Topol - Chlubna, Novák, Peš, Bakus, Jungwirth, Kudrna, Coufal, Habermann, Fábry.

Libor Daněk
„Odehráli jsme dobré utkání, ve kterém jsme, dle mého názoru, měli herně navrch. Bohužel se nám nepodařilo najít recept na výbornou defenzivu Jihlavy podpořenou skvělým výkonem brankáře. Soupeř na druhou stranu dokázal naše individuální chyby velice efektivně potrestat. Proto pro nás zápas neskončil příznivějším výsledkem.“

12. kolo, sobota 16. listopadu 2019

HC Dukla Jihlava