Deváťáci zaslouženě otočili vypjatý zápas s Havlíčkovým Brodem

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Svěřenci Vojtěcha Fialy se soupeřem z Vysočiny po první třetině prohrávali, poté ale nastartovali přesvědčivý obrat a došli si pro tři body. V utkání to pořádně jiskřilo. Rozhodčí rozdali celkem 102 trestných minut! Dařilo se Jaromíru Pérezovi, který vstřelil dvě branky, přičemž na stejný počet ještě přihrál.

20. kolo, sobota 25. ledna 2020

Branky a nahrávky: 22. J. Pérez (Nebuželský), 25. Jakubec (Nebuželský), 26. Vološín (J. Pérez), 33. J. Pérez, 47. D. Pérez (J. Pérez) - 4. Nosek (Koubek). Rozhodčí: Mareš, Krátký. Vyloučení: 13:10 (vyšší tresty 3:3). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

Petříček (32. Leško) - Várady, Jakubec, D. Pérez, Nebuželský, Dvořák, Ehrenberger - S. Fiala, J. Pérez, Vološín, Riedel, Jansa.

BK Havlíčkův Brod

Beran - Adam, Mrtka, Vaněček, Chymo, Král - Zoubek, Nosek, Koubek, Teplý, M. Fiala, Marek, Nový, Prchal.

Vojtěch Fiala
„Zbytečně vyhrocený zápas. Tygři byli po celou dobu hokejovější. Vinou marodky po ODM jsme museli nastoupit po vzoru naší juniorky pouze v jedenácti lidech. Podobně na tom byl i Havlíčkův Brod.“

20. kolo, sobota 25. ledna 2020

BK Havlíčkův Brod