Domácí premiéra byla pro ženy vítězná

Date of publication Author Jaroslav Vondrák

Liberec - I druhý zápas sezóny končí výhrou Bílých Tygřic. Tentokrát si liberecké ženy na domácím ledě úspěšně vedly proti pražskému HC ESA. Výhru 5:3 kočírovala Karolína Sýkorová, která si připsala hattricku již v průběhu první dvacetiminutovky.

2. kolo, čtvrtek 28. září 2017
(3:1, 2:1, 0:1 )

Branky a nahrávky: 3. Sýkorová (Mazancová), 4. Sýkorová (Plosová), 20. Sýkorová, 25. Mazancová, 36. Mazancová - 4. Svobodová (Branická), 40. Soukupová (Srbová, Kubisková), 54. Srbová (Kubisková). Rozhodčí: Bernart - Kańkovský. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 42:28.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Čápová, Mazancová, Skalská, Plosová, Hájková, Sýkorová, Forbelská, Svatošová, Kavková, Slancová, Vimmerová

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Soukupová, Pellarová, Kobyláková, Gegáňová, Císařová, Pokorná, Svobodová, Srbová, Kubisková, Krajíčková

2. kolo, čtvrtek 28. září 2017