Dorost "B" nájezdy prostě umí! V excelentním utkání porazil Benátky

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Benátky nad Jizerou/ Liberec - Mladší dorost "B" v aktuálním ročníku čtyřikrát zahrával samostatné nájezdy a neuspěl pouze v jednom případě! Tentokrát si poradil s Benátkami nad Jizerou, když v rámci šestého nájezdu skóroval Pokorný. Pro svěřence trenéra Václava Lacka je výhra již třetí v řadě!

V. kolo, neděle 12. února 2017
3:4sn
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Matějka , 36. Pray, 49. Matějka (Moc), rozh. náj. Pokorný.

Bílí Tygři Liberec "B"

Čajan, Král - Pokorný, Bartoš, Moc, Holec, Helcl, Pípa - Jansa, Matějka, Nezbeda, Folda, Pray, Jonák, Racek, Hlister, Kvapil, Šimáněk

Václav Lacek
„Velmi kvalitní a vyrovnané utkání rozhodly až samostatné nájezdy. V těch rozhodl během celkově šestého pokusu Pokorný.“

V. kolo, neděle 12. února 2017
3:4sn