Dorost "B" proti Kolínu vítězně! Rozhodující poslední třetina

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Tygři porazili kolínské Kozly poměrně jednoznačným rozdílem 7:3 a ukončili tak sérii třech porážek za sebou. Duel byl až do třetí periody velmi vyrovnaný, během závěrečného dějství ale naše mužstvo skórovalo hned čtyřikrát a uzmulo si všechny body pro sebe.

IX.kolo, neděle 05. března 2017

Branky a nahrávky: 2. Nezbeda, 24. Holec, 34. Jakubec (Vodlan), 45. Křepelka (Vodlan, Holec), 48. Jakubec (Křepelka), 50. Matějka (Schauer), 53. Hlister (Křepelka).

Bílí Tygři Liberec "B"

Franc, Král - Bartoš, Pípa, Šedivý, Böhm, Pokorný, Holec - Racek, Šimáněk, Křepelka, Matějka, Hlister, Vodlan, Gajda, Folda, Nezbeda, Jakubec, Schauer

Václav Lacek
„V závěru vyrovnaného utkání se nám podařilo gólově odskočit a tím porazit hráče Kolína. Velmi dobře hráli všichni hráči ročníku 2003.“

IX.kolo, neděle 05. března 2017

Bílí Tygři Liberec "B"