Dorost "B" se rozloučil se sezónou výhrou 6:0 nad Motorem!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladší dorost "B" má po sezóně, v posledním utkání ročníku 2016/2017 porazil Motor České Budějovice vysoko 6:0. Zároveň také zakončil ligový rok všech mládežnických celků Bílých Tygrů. V konečném součtu se umístil na třetí pozici.

XIV.kolo, neděle 26. března 2017

Branky a nahrávky: 1. Dospěl (Cikhart), 3. Racek (Folda), 8. Žurek, 26. Bartoš (Matějka, Šimáněk), 48. Matějka (Žurek), 52. Cikhart (Strnad, Bartoš).

Bílí Tygři Liberec "B"

Král (30. Krátký) - Pokorný, Bartoš, Hlister, Žurek, Hampl, Böhm - Racek, Matějka, Dospěl, Folda, Šimáněk, Jakubec, Cikhart, Kvapil, Brandejský, Strnad

Václav Lacek
„Mladší dorost "B" má za sebou poslední ligový zápas sezóny, kterým ročník 2016/2017 zakončil. Finální třetí místo je v konečném zúčtování slušným umístěním celku.“

XIV.kolo, neděle 26. března 2017

Bílí Tygři Liberec "B"