Dorostenci na Karlovy Vary nestačili. Domů se vrací bez bodu

Date of publication Author Kristýna Šlechtová

Liberec – Libereckým dorostencům se v zápasu s Karlovými Vary nedařilo. Ve třetí dvacetiminutovce se podařilo Vološínovi náskok Energie snížit, na obrat to ale nestačilo. Liberec prohrál 1:4 a vrací se pod Ještěd bez bodu.

17. kolo, čtvrtek 25. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 4. Zeman (Pastor), 36. Anton (Zeman), 41. Šilhan (Váňa), 60. Váňa – 52. Vološín (Prokůpek). Rozhodčí: Žižka – Coubal, Herles. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC Energie Karlovy Vary

Ebenstreit (Psohlavec) – Anton "A", Kubíček, Cipko, Mähler, Postl, Malý – Šmíd, M. Váňa "C", Šilhan, Handl, Zahejský, V. Váňa, Zeman, Pastor, Pavelec.

Hambálek (41. Pech) – Jakubec, Ehrenberger, Průšek, Král, Várady, Macháček, D. Pérez – Pekař, Hois "A", Janata "C", Jansa, Fiala "A", J. Pérez, Vološín, Hrabčák, Prokůpek

První část nabídla pouze jeden gólový moment. Jediným střelcem se stal domácí Matěj Zeman, který po nahrávce Tobiáše Pastora střílel přesně do sítě a poslal tak Karlovy Vary do vedení. K vyrovnání neměl daleko Jaromír Pérez, trefil ale pouze brankářovu lapačku.

I ve druhé dvacetiminutovce byla k vidění také pouze jedna trefa. Ve třicáté šesté minutě vystřelil Matěj Zeman. Puk ale zůstal v brankovišti, kde se nejlépe zorientoval Jakub Anton, který posunul kotouč za Hambálkova záda a navýšil tak náskok domácí Energie.

Karlovým Varům se podařilo skóre zvednout i v poslední části, z pravého kruhu se David Šilhan trefil přesně mezi tři tyče. Tygři se ale nevzdali a nakonec snížili. Důkazem toho byla skvělá střela Tadeáše Vološína, díky které byl rozdíl opět dvoubrankový. Posledním střelcem zápasu se ale stal opět domácí Matyáš Váňa, který z poloviny hřiště pálil do prázdné klece a upravil tak stav zápasu na konečných 4:1.

17. kolo, čtvrtek 25. listopadu 2021

HC Energie Karlovy Vary