Drama až do konce. Ženy ve vyrovnaném utkání udolaly Pražanky

Date of publication Author Jonáš Jech

Liberec – Ve 12. kole 1. ligy žen se liberecký tým utkal s týmem HC ESA. Domácí šli do zápasu z pozice favorita a tuto roli nakonec potvrdili. K vidění byl atraktivní a vyrovnaný hokej, gólů jsme však viděli poskromnu. Rozhodla trefa ve třetí třetině. Jednobrankový náskok si Tygřice v závěru zápasu pohlídaly.

12. kolo, sobota 09. prosince 2017

Branky a nahrávky: 11. Plosová (Raselová, Sýkorová), 49. Tůmová (Sýkorová, Raselová) - 12. Jurčíková (Beránková). Rozhodčí: Bernat Jan - Novák Jiří , Serbus Jakub. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 29. Střely na branku: 39:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Urbanová - Čadková, Chladová, Cejpová, Petrementová, Štěrbová, Čápová - Tůmová, Skalská, Plosová, Sýkorová, Forbelská, Raselová, Kavková, Slancová, Vimmerová

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Soukupová, Svobodová, Kobyláková, Gegáňová - Beznosková, Pokorná, Svobodová, Císařová, Jurčíková, Kubisková, Bobková, Beránková

12. kolo, sobota 09. prosince 2017